O firmie

Obecnie firma As Thon Sp. z o.o. jest liderem na rynku jako bezpośredni importer i dostawca świeżych ryb i owoców morza. Założona w samym sercu Śląska – Chorzowie, As Thon Sp. z o.o. oferuje Państwu sprzedaż produktów świeżych, pochodzących bezpośrednio z połowów Morza Śródziemnego, Oceanu Spokojnego, Oceanu Atlantyckiego oraz Oceanu Indyjskiego.

Klient od początku świadomy jest jakości naszych produktów, a naszym celem jest zapewnienie elastycznego i wydajnego serwisu. Jednak naszą najmocniejszą stroną, oprócz naszych usług, jest solidność naszej firmy i umiejętności naszych pracowników oraz zespołów.

Nawiązaliśmy osobiste relacje z naszymi dostawcami i znamy potrzeby naszych klientów. Nasze zespoły są dostępne przez całą dobę, od zakupu produktu do dostawy. Działają w ściśle określonym harmonogramie. Każda minuta się liczy, abyśmy mogli dostarczyć nienaganny produkt naszym klientom w określonym czasie.

Nasz zawód wymaga punktualności i dyscypliny, ale także elastyczności. Ale to jest to, co kochamy. Tutaj każdy jest oddany swojej pracy i posiada umiejętności wymagane do zapewnienia naszym klientom pełnej satysfakcji.

 

Wdrożyliśmy szereg środków w celu zagwarantowania optymalnej kontroli nad zagrożeniami sanitarnymi ze statków rybackich (we współpracy z dostawcami) do dostarczenia produktu, z niezaprzeczalną identyfikowalnością od początku do końca. Świeżość naszych ryb jest gwarantowana dzięki naszemu nienagannemu łańcuchowi chłodniczemu: produkty docierają do chłodzonych frachtowców i są natychmiast sprawdzane. Wszelkie podejrzane produkty są odrzucane.

As Thon Sp z o.o. przyjął także metodę HACCP opartą na analizie ryzyka: identyfikacja krytycznych obszarów, procedury kontrolne dla punktów krytycznych i audyty dostawców.
Wszystko to sprawia, że As Thon Sp. z o.o. jest twoim partnerem, który oferuje najlepsze produkty morza na co dzień.